Wzdowianka

BLOG O RĘKODZIELE

Dzień Dobry

Będzie krótko i treściwie.

Jesteśmy absolwentkami Małopolskiego Uniwersytetu Ludowego.  Szkołę skończyłyśmy w 2004 roku, czyli na dwa lata  przed przeniesieniem jej do Woli Sękowej, gdzie istnieje do dziś pod nazwą Uniwersytet Ludowy Rzemiosła Artystycznego .

Pewnego dnia, w jednym czasie, olśniło nas i doszłyśmy do wniosku, że stworzenie miejsca, w którym moglibyśmy sprawdzić co robi każdy z nas po latach, jest tak oczywiste, że aż dziwne, że nikt do tej pory tego nie zrobił. No bo robimy fajne rzeczy. Bardzo wielu byłych uczniów i uczennic ULa a potem MULa zajmuje się rękodziełem, muzyką, projektowaniem, szyciem, gotowaniem, pisaniem, kulturą. Jest nas dużo i jesteśmy artystami/ artystkami albo rękodzielnikami/ rękodzielniczkami, nie wstydźmy się do tego przyznać. I ja z Martą a Marta ze mną, chcemy Was „skatalogować” i pokazać światu. Na razie tu i na facebooku.  Ale oprócz tego mamy dużo przebiegłych planów.

Prosimy o kontakt wszystkich, którzy uczyli się we Wzdowie a chcieliby się pojawić na naszym blogu. Szczególnie tych, którzy ukończyli Uniwersytet Ludowy dawno temu. Nasz adres mailowy to wzdowianka@gmail.com

Marta i Marta

 

 

 

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 Wzdowianka

Theme by Anders Norén