Wzdowianka

BLOG O RĘKODZIELE

Pracownia Luidu

LUIDU ONACKO ART mieści się w Zagórzu – bramie Bieszczadów, u podnóża ruin klasztoru Karmelitów Bosych. Lulu i Robson mieszkają tam i tworzą swoją niezwykłą pracownię. Nie jest dla Was pewnie tajemnicą, że bardzo wszechstronna jest to para. Lusia zajmuje się witrażem, plecionkarstwem i wyrobem biżuterii (dyplom z haftu i tkaniny), natomiast Robert maluje oraz rzeźbi (dyplom z tkaniny i ceramiki).

Lulu obecnie również lepi z Pepeszą i wykłada wiklinę a nawet witraż w  Woli Sękowej. Robson gra na gitarze elektrycznej w trzech różnych zespołach, czasem gra  bez zespołów, bez koncertów i bez sceny. Ale o tym innym razem.

Myślicie, że to koniec? O nie. W Zagórzu działa tajne stowarzyszenie Bieszczadzka Grupa Twórców Kultury i prowadzi ono galerię o tej samej nazwie. Koniecznie sprawdźcie to miejsce w internecie a po drodze do Luidu wpadnijcie też tam.

Wszystkie zdjęcia pochodzą z facebooka Luśki I Robsona a warto tam zajrzeć, bo mnogość tam wszystkiego.

Pragniemy Was dziś pożegnać fragmentem listu od Państwa Onacko: “Mamy siebie, FAJNYCH  przyjaciół ,FAJNĄ pracę i FAJNE życie. Serdecznie Was pozdrawiamy”. Niniejszym zachęcamy Was do korespondencji z nami i ze sobą nawzajem, gdyż dobrych wiadomości wszyscy pragniemy jak dżdżu.

LULU

ROBSON

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 Wzdowianka

Theme by Anders Norén